Když se zajímáš o tvé zdraví, tak není lehké vědět jaký je tvůj stav tělesné zdatnosti. One Smartdiet ti s tím pomůže. Tenhle malý pomocník změří i procento tělesného tuku v tvém těle.


Procento tělesného tuku v zobrazení


ONE SMARTDIET je to nejmenší zařízení pro měření tělesného tuku. Je tak malý a lehký (váží jenom 20 gramů) že se pohodlně vejde do kapsy od kalhot. A tak ho můžeš používat kdekoli. Přes 4 kontaktní elektrody ti změří tělesní tuk v % , tukovou hmotu v kg , svalovou hmotu v kg. Kromě toho stanoví BMI a bazální metabolismus v Kcal. (doporučení maximální kalorické potřeb) Všechno toto měření se zobrazí v podrobném grafickém znázornění na displeji vašeho mobilního telefonu. A v opětovném měření porovná kolik kg tuku jste spálili, zda jste zvýšili množství svalů v těle a pod.  


Přenosný elegantní designNejdůležitější  funkce


Jednoduché použití

ONE SMARTDIET můžeš

používat všude.

 

BLE spojení

ONE SMARTDIET se rychle spojí s tvým chytrým telefonem - Bluetooth 4.0

 

 

Přesnost

Přesnost přístroje ONE SMARTDIET je ověřená a s jinými lékařský instrumenty porovnatelná. S přesností na vysoké úrovni 98.8%

 

Mini-hra

Bazíruje na aktivitě a podporuje v běhání. Aktivita se dá kombinovat s ONE SMARTDIET a Fit bit tracker.

 

Vyhodnocení

ONE SMARTDIET ti doporučí správný trénink a vhodnou stravu. Prozradí jaký  metabolisticky tip jsi. Pro  muže má 18 a pro ženy 36 typu k dispozici.


ONE SMARTDIET

118,80 €

  • verfügbar
  • 1 - 3 Tage Lieferzeit1

Aplikace


ONE SMARTDIET aplikaci stáhneš na Google Playstore nebo Apple Appstore. Mimo to jsi aplikaci můžeš stáhnout přes QR-kód na obalu.


Otevři aplikaci


Před použitím aplikace musíš souhlasit s obchodními podmínky. ONE SMARTDIET- podporuje Bluetooth 4.0 (BLE) takže nepotřebuješ žádný PIN-kód ke spojení


Zadej informace


Zadej tvé jméno, pohlaví, výšku a Rok narození. Ženy musí zvolit podle postavy mezi jablkem (štíhlá dolní část těla) nebo hruškou (štíhlá horní část těla)

Tipe ve spodní části navigace na buton- měření a zapni ONE SMARTDIET. Kontrolní světlo svítí modře. Přístroj se spojí s telefonem a je připraven k měření.


Balení obsahujeInformace o nás


Naše firma se 22 let zabývá prodejem a servisem sportovních zařízení. V Rakouské republice jsme registrovaný jako dodavatelé pro  veřejné zakázky. Chceš vědět víc tak klikni na SSCE- Sport (web pouze v Německém jazyce)